klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Profil společnosti

Společnost UNILEASING byla založena již v roce 1991 a od počátku působí v oblasti finančního leasingu a souvisejících finančních produktů a služeb. Vedle finančního leasingu s právem nebo povinností koupě najaté věci, operativního leasingu a úvěrového financování nákupu movitých věcí a dalších projektů nabízí také alternativní formy financování jako odkup pohledávek, splátkový prodej a další. Ve svém portfoliu má zastoupeny všechny druhy dopravních a  přepravních zařízení, široké spektrum strojírenských, energetických, zdravotnických, sportovních, kancelářských a dalších zařízení, včetně technologií a technologických celků. Sídlo společnosti je v moderní budově v Randově ulici poblíž historického centra města Klatovy. Pobočková síť společnosti, kterou tvoří celkem 16 poboček, pokrývá celou Českou republiku.
 
Od roku 1993 je UNILEASING a.s. aktivním členem České leasingové a finanční asociace. Bližší informace k asociaci naleznete na www.clfa.cz. V roce 2006 se společnost UNILEASING a.s. připojila k zájmovému sdružení právnických osob CNCB – Czech Non – Banking Credit Bureau, které provozuje Nebankovní registr klientských informací. Od roku 2007 má společnost díky vzájemné výměně informací mezi registry přístup i do Bankovního registru klientských informací. Účastnických společností v Nebankovním registru je již více než 30 a jejich detailní přehled a další informace k tomuto registru lze dohledat na www.cncb.cz. V roce 2018 společnost získala licenci ČNB na poskytování vázaného spotřebitelského úvěru.

UNILEASING se profiluje jako zákaznicky orientovaná společnost.

Díky vlastnické a manažerské struktuře je společnost schopna rychle reagovat na požadavky zákazníků a měnící se potřeby trhu. Objemem ročně uzavíraných obchodů se UNILEASING a.s. řadí mezi dvacet největších leasingových společností v České republice. Za posledních 10 let pak uzavřela přes 19 tisíc smluv, profinancovala cca 15 miliard Kč a hodnota financovaných předmětů přesáhla 18 miliard Kč.

Naše mise 

Naším posláním je spolehlivě, korektně a dlouhodobě poskytovat unikátní finanční služby, které umožňují širokému spektru klientů řešit každodenní potřeby, plnit jejich cíle a plány.

Naše vize

Jsme největší nebankovní leasingová společnost a pokračujeme v plynulém obchodním růstu. Díky odborným znalostem, osobnímu přístupu našich zaměstnanců a pružné reakci na vnější změny poskytujeme velmi kvalitní a profesionální služby. Zodpovědně přistupujeme k naší společenské odpovědnosti.

Hlavní konkurenční výhody společnosti UNILEASING a.s.:

 • tradiční česká leasingová společnost
 • profesionální, individuální a osobní přístup ke klientům
 • široké portfolio financovaných předmětů a služeb
 • rychlá realizace obchodních případů
 • stabilní klientská základna
 • flexibilní přístup při řešení potřeb klienta

Nabídka obchodních produktů a doprovodných služeb

Obchodní nabídka společnosti UNILEASING je postavena na rychlosti, pružnosti, solidnosti a individuálním přístupu profesně špičkově vyškoleného týmu odborníků. Předmětem nabídky je ucelený soubor produktů financování movitých a nemovitých věcí, reagující na konkrétní přání, požadavky a možnosti klientů. Součástí financování jsou i další služby, především široká nabídka výhodného pojištění předmětů leasingu, a to jak po dobu trvání leasingové smlouvy, tak i po jejím ukončení. Jsme připraveni rychle a pružně reagovat na požadavky trhu a obchodních partnerů. Díky operativnosti řízení a využívání moderních technologií jsme schopni i složité případy schválit a realizovat v průběhu několika hodin. Přehled nabízených produktů:

 • Finanční leasing
 • Operativní leasing
 • Zpětný leasing
 • Úvěrové financování
 • Spotřebitelský úvěr
 • Úvěr s dotační podporou
 • Odkup pohledávek
 • Pojištění předmětu financování

Neváhejte se na nás obrátit

Rádi pro vás připravíme unikátní nabídku financování, případně poradíme se způsobem financování vašeho podnikatelského plánu, či investice. Stačí vyplnit poptávkový formulář, případně formulář pro rychlý dotaz.Také máte možnost kontaktovat přímo naše obchodní místa dle kontaktních údajů. Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

UNILEASING a.s.
sídlo: Randova 214, 339 01 Klatovy
IČ: 25205552
DIČ: CZ25205552
infolinka: (+420) 233 931 565
email: unileasing@unileasing.cz nebo odeslat dotaz formulářem
zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Plzni pod sp. zn. B 561 k 31.12.1996
Informace pro akcionáře

 

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.