klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Kariéra

Aktuální nabídka zaměstnání ve společnosti UNILEASING a.s.:

ANALYTIK LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI V BRNĚ

Náplň práce:

  • příprava nabídek financování a tvorba smluvních dokumentů
  • zpracování, analýza a příprava obchodních případů
  • komunikace s klienty, dodavateli a péče o ně
  • zodpovědnost za dodržování firemních postupů, obchodní strategie a obchodního plánu
  • reporting a administrativní činnost

Požadavky:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického, případně jiného směru
  • vhodné i pro čerstvé absolventy
  • výborná znalost práce s PC a internetem
  • logické uvažování, pečlivost, důslednost
  • vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Nabízíme:

  • nadstandardní měsíční finanční ohodnocení
  • moderní pracovní prostory na Vídeňské ulici v Brně
  • přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí v tradiční české společnosti
  • příspěvek na stravování, příspěvek na sportovní vyžití

Životopisy zasílejte na adresu:
UNILEASING a.s., Randova 214, 339 01 Klatovy
email: unileasing@unileasing.cz
tel.: (+420) 376 357 148

OBCHODNÍ MANAŽER/KA LEASINGOVÉ SPOLEČNOSTI

hledáme skvělé obchodníky po celé ČR, aktuálně především v Praze a v Klatovech

  • vyhledání a oslovení potenciálních klientů, především v daném regionu
  • komunikace s klienty a péče o ně
  • prodej finančních produktů společnosti
  • sledování konkurence a trhu
  • reporting a administrativní činnost spojená s výkonem funkce

Požadavky:

  • nutné dobré obchodní schopnosti a dovednosti, obchodní praxe vítána
  • znalost leasingu/úvěru výhodou
  • vysoké pracovní nasazení, pečlivost, bezúhonnost
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • velká samostatnost, organizační schopnosti, spolehlivost
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • speciální odměny v případě mimořádných výsledků
  • notebook, mobil, služební vozidlo

FINANČNÍ MANAŽER (CFO)

pracovní pozice v centrále společnosti v Klatovech

  • komplexní agenda finančního oddělení leasingové společnosti
  • komunikace s klienty, obchodními partnery, bankovními domy
  • finanční analýzy, účetní a daňová agenda
  • reportování a komunikace s kontrolními orgány
  • úzká spolupráce s obchodním a právním oddělením

Požadavky:

  • vysokoškolské vzdělání ideálně finančního nebo ekonomického směru
  • široký rozhled a přizpůsobivost požadavkům finančního trhu
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • potenciál dalšího osobního růstu v rámci společnosti
  • praxe v obdobné oblasti výhodou

Nabízíme:

  • odměny v závislosti na dosažených výsledcích

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.