klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Sportovní technika a zařízení

Financování sportovní techniky a zařízení

Nabízíme financování předmětů a zařízení sportovního charakteru. Například stroje pro úpravu lyžařských sjezdových i běžeckých tratí, lanovky, vleky, sněžná děla, přepravníky koní, squashové kurty, bowlingové dráhy, vybavení posiloven, zařízení pro úpravu golfových hřišť, sportovní letadla, lodě a mnoho dalších.

Velká část našich klientů z oboru sportu využívá možnosti nepravidelného splácení. To znamená možnost platit splátky pouze v měsících, kdy má klient tržby. Nejčastějším příkladem jsou lyžařské areály, které hradí splátky pouze v zimních měsících. Stejnou možnost využívají například provozovatelé golfových areálů, letních rekreačních středisek a další. Naši proškolení obchodní zástupci mají s financování v tomto oboru dlouholeté zkušenosti, takže pomohou podnikatelům s kvalifikovanou analýzou a vyhodnocením efektivnosti různých způsobů financování investičního záměru. Splácení je možné realizovat v CZK či EUR. Splátky mohou být v průběhu trvání smlouvy neměnné (fixní úroková sazba) nebo jsou závislé na vývoji smluvně dohodnuté sazby příslušné měny.

Dokumenty potřebné ke zpracování žádosti a schválení financování

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Platný občanský průkaz statutárního zástupce.
  • Dvě poslední daňová přiznání.
  • Výpis z bankovního účtu.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.