klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

PGRLF pokračuje v příjmu žádostí do programu Zemědělec

Od 1. října 2020 bude pokračovat příjem žádostí o podporu do programu Zemědělec, a to za stejných podmínek, které byly nastaveny doposud.

V rámci programu Zemědělec se jedná o podporu ve formě příspěvku na část úroků z úvěrů poskytovaných komerčními subjekty na investice související s podnikáním v oblasti zemědělské prvovýroby. Jedná se tedy především o podporu úvěrů na nákup zemědělské techniky i včetně příslušenství, například: adaptér ke sklízecí mlátičce, balící stroj na slámu a seno, brány rotační a diskové, cisterna, čistička obilí, dojící automat, drtič hrud, dusač senáže a siláže, fekální cisterna, kejdovač, kompaktor, krmný vůz, kultivátor, kypřič, lis, manipulátor, mulčovač, nahrnovač, nástavba, nastýlací vůz, návěs, nosič nástaveb, obraceč, odplevelovač, osečkovač, ovíjecí stroj, plnič silážních vaků, pluh, podmítač, postřikovač, provzdušňovač, překopávač kompostu, přepravník, přívěs, půdní fréza, půdní válec, rosič, rotavátor, rozdružovač, rozmetadlo, řezačka, sazeč, sběrací vůz, secí kombinace, senážní vůz, separátor, shrnovač, sklízecí mlátička, sklízeč, smyk, stroj na aplikaci kejdy, stroj na přípravu půdy, stroj na sběr kamene, teleskopický nakladač, traktor, traktorový tahač, tvarovač záhonů, vykusovač siláže a senáže, vyorávač, žací lišta, žací mačkač, žací stroj.

Úplné znění pravidel programu Zemědělec je k dispozici na webových stránkách společnosti www.pgrlf.cz v sekci PROGRAMY nebo KE STAŽENÍ.

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.