klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Operativní leasing

Operativní leasing

Operativní leasing dopravní techniky a strojů je pronájem movité věci bez nároku na následnou koupi. Pronájem je doprovázen různým rozsahem služeb, které jsou zakalkulovány ve smluvním nájemném. Naše společnost umí zajistit splnění zákonných požadavků jako je silniční daň, poplatek za rádio a zákonné pojištění.

Nadstavba operativního leasingu - full-service leasing

Full-service leasing obsahuje rozšířené služby, které jsou potřebné k provozování vozidla a zahrnují od záručního a pozáručního servisu, údržby, výměny, uskladnění pneumatik, zajištění mobility (náhradní vozidlo), přes veškeré zákonné povinnosti, jako je silniční daň, poplatek za rádio, zákonné pojištění, havarijní pojištění až po vedení veškeré administrativy. Full-service leasing automobilů, jako samostatný produkt operativního leasingu, realizujeme ve spolupráci s našimi dlouholetými obchodními partnery. Služba umožňuje klientovi rovnoměrně plánovat své náklady a zároveň využívat komplexní servis s komfortními a kvalitními službami, jako je náhradní vozidlo po dobu servisu nebo opravy, odtah vozidla, likvidace pojistných událostí, zimní a letní pneu atd.

Flotilové financování

Nabízíme také financování velkých flotil osobních a dodávkových vozů formou operativního leasingu, finančního leasingu, případně úvěru. Toto financování využívají velcí klienti s rozsáhlým vozovým parkem, poskytovatelé operativního leasingu nebo půjčovny automobilů.

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.