klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Leasing Plus

Společnost UNILEASING aktuálně nabízí nový finanční produkt Leasing Plus, který reaguje na změnu zákona o DPH platnou od 1.1.2020. Ta spočívá v nároku klienta (plátce DPH) na odpočet DPH na počátku leasingu najednou z celkové výše nájemného. Doposud klienti uplatňovali nárok na odpočet postupně z jednotlivých splátek nájemného. Náš nový produkt Leasing Plus je připraven pružně reagovat na veškeré individuální požadavky našich klientů a poskytnout jim tak plný komfort při financování jejich podnikatelských aktivit. Tak jako u ostatních našich produktů nabízíme u Leasingu Plus i možnost nepravidelného či sezónního splácení, splácení v CZK nebo EUR či výhodné pojištění předmětu financování.

Všem zájemcům o své služby nabízí společnost UNILEASING daňové a účetní konzultace týkající se leasingových a kupních smluv. Pomůže s kvalifikovanou analýzou a vyhodnocením vhodné volby financování investičního záměru.

V případě zájmu proto neváhejte kdykoliv kontaktovat naše obchodní zástupce.

UNILEASING a.s.
tel.: (+420) 376 357 148
 

 

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.