klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Zdravotnické přístroje

Financování zdravotnických přístrojů

Nabízíme financování investic do sektoru zdravotnictví a financování zdravotnické techniky. Jedná se například o zdravotnické přístroje, zubařská křesla, vybavení ordinací, lékáren, nemocnic, operačních sálů, dialyzační systémy, ultrazvukové diagnostické přístroje, radiofrekvenční přístroje, anesteziologické přístroje, stacionární veterinární rentgeny, sanitní vozidla a další zdravotnickou techniku. Toto financování využívají jak soukromá zdravotnická zařízení, tak zařízení zřizovaná městy, kraji či jinými státními orgány.

Lékařům i podnikatelům v oboru zdravotnictví nabízíme maximální komfort a variabilitu při sjednání potřebného financování. Naši vyškolení obchodní zástupci vyřídí veškeré formality potřebné ke schválení i realizování financování s co nejmenšími časovými nároky pro samotného lékaře tak, aby se mohl věnovat především svému oboru.
Klientům při financování zdravotnické techniky nabízíme naše veškeré finanční produkty a další možnosti jako nepravidelné splácení, splácení v cizí měně, pojištění, platba předmětu financování do zahraničí, poradenství a konzultace leasingových, úvěrových a kupních smluv, či pomoc při jednání s dodavateli.

Dokumenty potřebné ke zpracování žádosti a schválení financování

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Platný občanský průkaz statutárního zástupce.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.

 

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.