Unileasing

Osobní a dodávkové automobily

Osobní a dodávkové automobily

Financování osobních a dodávkových automobilů

Nabízíme financování osobních a dodávkových automobilů a dalších vozidel. Financujeme širokou škálu značek automobilů a to jak nových, zánovních, předváděcích, tak starších (vozidla použitelného stáří). Tyto komplexní služby jsou určeny občanům, státním institucím, podnikatelským i jiným subjektům. Mezi naše dlouhodobé klienty patří také řada krátkodobých či dlouhodobých půjčoven vozidel, taxislužby a poskytovatelé operativního leasingu.
Naši vyškolení obchodní zástupci zájemcům o naše služby nabídnou odbornou analýzu výhodnosti jednotlivých finančních produktů naší společnosti. Našim klientům jsme nápomocni při realizaci dovozu osobních vozidel ze zemí EU. Zajistíme také prověření automobilů v zahraničních a tuzemských databázích.

Pro financování aut nabízíme následující finanční produkty

Nabídka financování může obsahovat také pojištění vozidla v rámci pojistných smluv naší společnosti. Aktuálně spolupracujeme se čtyřmi pojišťovnami, které jsou na českém trhu dlouhodobě etablované a nabízejí kvalitní služby nejenom při uzavření pojistné smlouvy, ale také při případné likvidaci pojistné události.

Mezi již standardní produkty v naší nabídce patří operativní leasing osobních vozidel včetně služeb a to ve spolupráci s naším dlouholetým partnerem - společností Jíša rent-car s.r.o. S tímto partnerem spolupracujeme dlouhodobě a množství spokojených klientů, kteří využívají služeb Jíša rent - car s.r.o. a kteří se k nim opakovaně vracejí, nám i našim klientům dává záruku kvalitních služeb a slušného jednání.

Dokumenty potřebné ke zpracování žádosti a schválení financování

Právnické osoby a fyzické osoby podnikatel

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Platný občanský průkaz statutárního zástupce.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.


Fyzické osoby spotřebitelé

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Doložení příjmů, výpis z účtu.
  • Platný občanský průkaz.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.