klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing

Flexibilní a rychlé financování

Osobní a dodávkové automobily

Financování osobních a dodávkových automobilů

Nabízíme financování osobních a dodávkových automobilů a dalších vozidel. Financujeme širokou škálu značek automobilů a to jak nových, zánovních, předváděcích, tak starších (vozidla použitelného stáří). Tyto komplexní služby jsou určeny občanům, státním institucím, podnikatelským i jiným subjektům. Mezi naše dlouhodobé klienty patří také řada krátkodobých či dlouhodobých půjčoven vozidel, taxislužby a poskytovatelé operativního leasingu.
Naši vyškolení obchodní zástupci zájemcům o naše služby nabídnou odbornou analýzu výhodnosti jednotlivých finančních produktů naší společnosti. Našim klientům jsme nápomocni při realizaci dovozu osobních vozidel ze zemí EU. Zajistíme také prověření automobilů v zahraničních a tuzemských databázích.

Nabídka financování může obsahovat také pojištění vozidla v rámci pojistných smluv naší společnosti. Aktuálně spolupracujeme se čtyřmi pojišťovnami, které jsou na českém trhu dlouhodobě etablované a nabízejí kvalitní služby nejenom při uzavření pojistné smlouvy, ale také při případné likvidaci pojistné události.

Mezi již standardní produkty v naší nabídce patří operativní leasing osobních vozidel. Full-service leasing automobilů, jako samostatný produkt operativního leasingu, realizujeme ve spolupráci s našimi dlouholetými obchodními partnery. Služba umožňuje klientovi rovnoměrně plánovat své náklady a zároveň využívat komplexní servis s komfortními a kvalitními službami, jako je náhradní vozidlo po dobu servisu nebo opravy, odtah vozidla, likvidace pojistných událostí, zimní a letní pneu atd.

Dokumenty potřebné ke zpracování žádosti a schválení financování

Právnické osoby a fyzické osoby podnikatel

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Platný občanský průkaz statutárního zástupce.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.


Fyzické osoby spotřebitelé

  • Vyplněná a podepsaná Žádost o financování včetně přílohy.
  • Doložení příjmů, výpis z účtu.
  • Platný občanský průkaz.
  • V odůvodněných případech k posouzení žádosti požadujeme další doplňující dokumenty.

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.