Unileasing

Unikátní tradiční leasingová společnost

Financování nemovitostí

28. 11. 2018

Naše společnost UNILEASING v rámci své obchodní činnosti nabízí také financování nemovitostí pro podnikatele (právnické osoby i fyzické osoby podnikatele) formou úvěru.

Některé naše parametry takového financování:

  • schvalovací proces u naší společnosti je velmi rychlý a pro klienta administrativně nenáročný,
  • poskytnutá výše úvěru až do 70 % tržní ceny nemovitosti,
  • délka splácení až na 60 měsíců s případným zůstatkem části jistiny na konci splácení, a to v maximální výši 50 % z celkové výše úvěru,
  • možnost následného profinancování zůstatku jistiny až na dalších 60 měsíců (tím by celková délka splácení byla 120 měsíců, tj. 10 let).

Na všechny námi nabízené produkty financování lze využít i možnost splácení v EUR, kde se současná situace na mezibankovním trhu projevuje nižšími úrokovými sazbami, než je tomu u splácení v CZK.

V případě, že Vás tato nabídka osloví, vypracujeme nezávazně konkrétní nabídku dle Vašich představ a požadavků. Neváhejte proto kdykoliv kontaktovat naše obchodní zástupce.

Tímto poskytuji ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.