klientsky-servis_carouselbgunibgunibguni
Unileasing
  • Rychlé financování

  • Individuální přístup

  • Péče o klienty

Převod
Předčasné ukončení smlouvy
Odklad splátek - moratorium

Odklad splátek - moratorium

Na základě zákona č. 177/2020 Sb. o některých opatřeních v oblasti splácení úvěrů v souvislosti s pandemií COVID-19 mají naši klienti možnost využít ochrannou dobu tedy odložení splátek (moratorium). Více informací ZDE.

Převod smlouvy

Převod smlouvy z jedné osoby/firmy na jinou je možné realizovat pokud nová osoba/firma splňuje požadavky leasingové společnosti na bonitu/zajištění/atd. Převod leasingu podléhá stejnému schvalovacímu procesu jako nová smlouva. V případě, že máte zájem o převod vaší smlouvy a máte nového nájemce, vyplňte následující dokument a odešlete jej na prevod@unileasing.cz. Další informace na lince (+420) 376 357 140.

Žádost o převod smlouvy, (dokument Acrobat Reader, 119 kB)

Předčasné ukončení smlouvy

Máte-li zájem spočítat částku k doplacení při předčasném ukončení vaší smlouvy, vyplňte následující formulář a odešlete jej na email ukonceni@unileasing.cz. Pro bližší informace kontakujte linku (+420) 376 357 123.

Žádost o předčasné ukončení smlouvy, (dokument Acrobat Reader, 109 kB)

Tímto poskytuji společnosti UNILEASING a.s. souhlas se zpracováním výše uvedených osobních údajů k marketingovým účelům, zejména k nabízení služeb společnosti UNILEASING a.s.